misja i wizja fundacji

Społeczeństwo, w którym żadne dziecko nie jest ograniczone przez problemy ze wzrokiem i każde ma równe szanse na rozwój i osiągnięcie pełnego potencjału.

Umiejętne posługiwanie się technologią cyfrową w sposób zrównoważony dla zdrowia psychofizycznego człowieka.

Świadomi problemu rodzice i nauczyciele, przedszkola i szkoły przystosowane do szybkiej reakcji poprzez odpowiednie programy profilaktyczne i współpracę z terapeutami.

Małgorzata Wójcik

Magister inżynier Mechatroniki Politechniki Warszawskiej. Od wielu lat związana z zarządzaniem działami sprzedaży w firmach takich jak: Avon Cosmetics Sp. z o.o., e-Gazety Sp. z o.o., e-Kiosk S.A, RUCH S.A. Nie ma dla niej rzeczy nie możliwych. Wytrwała w dążeniu do celu, zawsze z uśmiechem na twarzy. Pasjonatka i inicjatorka wielu projektów. Twórca marki ONYA i Paramid 3D.

Wiceprezes Zarządu

Kinga Pogorzelska

Wieloletni nauczyciel, wychowawca i menedżer zespołów sprzedażowych w firmach takich jak m.in. Party Lite Sp. z o.o. czy Avon Cosmetics Sp. z o.o. Dusza towarzystwa, potrafi zjednać sobie najtwardsze serca, oddana mama i przyjaciółka. Jej pasją jest muzyka, relacje między ludzkie oraz rozwijanie w ludziach chęci do pracy.

Katarzyna Gazda

Magister Zarządzania strategicznego na Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie. Dotychczasowe doświadczenie zawodowe zdobywała w zarządzaniu zasobami ludzkimi i projektami. Krytyczne oko, mistrzyni procedur i dokładności. Z zamiłowania pracuje z wolontariuszami przy różnych wydarzeniach dla młodzieży. W wolnym czasie pasjonatka szycia i renowacji mebli.

Zuzanna Wołejko

Magister kierunku Grafika na Akademii Sztuk Pięknych. Ilustratorka graficzna. Jej specjalizacją jest grafika przyrodnicza. Pracę Zuzi możecie zobaczyć między innymi w Ogrodzie Botanicznym w Warszawie. Miłośniczka lat '70 i Disco. Tańczy, gra na basie, ilustruje komiksy.

oraz

Zespół doradczy składający się ze specjalistów z dziedziny optometrii, ortoptyki, logopedii, neurologopedii, pedagogiki specjalnej.

zespół doradczy

Ważne Posiadamy punkty w różnych lokalizacjach w Polsce. Jeśli jesteś zainteresowany/a osobistym spotkaniem, prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny.
siedziba ul. Wojska Polskiego 52, 25-389 Kielce
NIP 657-297-79-86